Urodziny z klockami LEGO

Urodziny z klockami LEGO w Klockoland Kraków

Pewnie nie raz zastanawialiście gdzie zorganizować urodziny dla dziecka w Krakowie? Klockoland to niezwykłe miejsce, gdzie każdy fan LEGO znajdzie coś dla siebie. Głównym założeniem centrum jest nauka poprzez aktywną zabawę interaktywnymi klockami LEGO. Podczas przyjęcia mali konstruktorzy przeniosą się do niezwykłego świata klocków LEGO nawiązującego do wybranego scenariusza urodzin.

Urodziny w KLOCKOLANDzie to przyjęcia skierowane do dzieci w wieku 5-15 lat.

Zapraszamy do organizacji niezwykłych przyjęć urodzinowych w wyjątkowym klimacie klocków LEGO. Każdy znajdzie dla siebie idealny scenariusz przyjęcia!

Nie masz pomysłu jak zapewnić dziecku wyjątkowe urodzinowe atrakcje? Znudziły Ci się już „kulki” i inne „małpie gaje”?
W Klockolandzie możesz wybrać oryginalny scenariusz urodzin! Nasi animatorzy dostosują go do wieku Twojej pociechy oraz jego gości.

Wszystkie urodziny obejmują:

 

Urodziny z klockami LEGO* rezerwacja sali urodzinowej na czas trwania urodzin

* 2,5 godziny wyśmienitej zabawy – budowanie z klocków LEGO oraz zabawy na naszej sali edukacyjno-rozrywkowej w wybranej przez solenizanta tematyce

* artystyczne malowanie twarzy

* tematyczne modelowanie balonów

* drukowane zaproszenia urodzinowe

* nakrycie stołu w klimacie klocków LEGO, kubeczki, talerzyki, słomki itp.

* prezent dla solenizanta

* upominek dla każdego dziecka

Przebieg przyjęcia

Kliknij aby rozwinąć

Każde przyjęcie urodzinowe, organizowane w Centrum Nauki i Zabawy KLOCKOLAND trwa 2,5h. Przez cały czas trwania kinder party, dzieci są pod opieką naszych wykwalifikowanych animatorów, w pełni zaangażowanych w jak najlepszą opiekę, dostarczając rozrywki każdemu maluchowi. Na początek następuje przywitanie gości. To czas, w którym zwracamy szczególną uwagę na Państwa pociechy, poznając każde z nich indywidualnie, starając się zdobyć ich sympatię i zaufanie. Wybiła godzina! Czas rozpocząć przyjęcie! Wszystkie dzieci wspólnie udając się do sali, rozpoczynają przygotowania pamiątkowej kartki urodzinowej dla jubilata. To on w tym dniu jest przecież dla Nas najważniejszy. Pierwszym, jednocześnie głównym punktem programu są warsztaty budowania z klocków LEGO, zgodnie z wcześniej wybranym przez Państwa scenariuszem. Uczestnicy przyjęcia przygotowują konstrukcje w zespołach dwuosobowych, pomagając sobie i motywując się wzajemnie do pracy. Na koniec, pod czujnym okiem animatorów, następuje testowanie zbudowanych robotów, bowiem czas rozpocząć zabawy i konkursy. Kolejnym ważnym etapem przyjęcia jest oczywiście TORT. Bardzo często przyjmuje on kształt niezwykłych zwierzaków, postaci z filmów lub po prostu, klasycznego klocka LEGO. W sali urodzinowej, w tak ważnym momencie, nie może zabraknąć również rodziców, których zachęcamy do wspólnego odśpiewania „Sto lat” oraz  zrobienia pamiątkowych zdjęć. Ostatnim punktem programu jest zabawa na sali interaktywnej, gdzie dzieci mają okazję sterować niezwykłymi konstrukcjami z klocków LEGO. To jest również czas, w którym dzieciaki mogą wcielić się w najrozmaitsze baśniowe postacie, w czym pomogą im nasi animatorzy, tworząc kolorowe malunki na ich uśmiechniętych buziach. Na zakończenie przyjęcia każde dziecko otrzyma pamiątkowy gadżet z klockiem LEGO oraz balony przeróżnych kształtów. Dodatkowo, solenizant dostanie od nas voucher na indywidualne warsztaty z robotyki. Całą zabawę kończymy wspólnym pamiątkowym zdjęciem. Gwarantujemy świetną zabawę i uśmiech na zaróżowionych policzkach każdego uczestnika. Nie może Państwa u Nas zabraknąć. Do zobaczenia!

Tort urodzinowy KLOCKOLAND Kraków

Scenariusze urodzin

Kliknij aby rozwinąć

Księżniczki i rycerze

Dawno, dawno temu, za górami, za lasami… a właściwie już dziś w Klockolandzie przeniesiesz się do czasów średniowiecza. Zbudujesz katapultę, której użyjesz do uwolnienia księżniczki z wieży zamkowej zbudowanej wspólnie ze swoimi przyjaciółmi!

Trucker’s turniej

Cel i koncentracja sprawią, że wasza rywalizacja będzie zaciekła, a tabela wypełni się punktami, które wskażą zwycięzcę!

ROBOzwierzaki

Pozwól działać swojej wyobraźni i stwórz jedyne w swoim rodzaju – klockowe ZOO. Zbuduj swojego zwierzaka, zostań jego opiekunem i spróbuj go oswoić.

Piłkarskie robomistrzostwa

„Podkręcona piłka mknie niczym błyskawica. Mija niczego nieświadomego obrońcę, rozprasza uwagę bramkarza iii…GOOOOOL!!! ”. Poczuj się jak na prawdziwym stadionie i daj prawdziwy popis swoich piłkarskich umiejętności! Skonstruuj swojego zawodnika i wyjedź nim na murawę!

Star Wars

Wejdź w świat Gwiezdnych Wojen, zasiądź za sterami X-winga, posiądź wiedzę od Mistrza Jody i zostań prawdziwym wojownikiem Jedi!

Park jurajski

Przenieś się w świat Stevena Spielberga i poczuj dreszcz nietypowego rezerwatu przyrody. Bądź czujny ! Dinozaur czai się tuż za rogiem!

Lego City

Stwórz z przyjaciółmi prawdziwe miasto z klocków Lego. Uruchom wyobraźnię i baw się jak tylko chcesz!

NinjaGo

Nie daj się Lordowi Gardamonowi.  Razem z kolegami stań oko w oko z przeciwnikiem i zostań prawdziwym Ninja!

Batman

Wsiadaj szybko do swojego Batmobilu i ruszaj z Nami do Gotham City! Odkryj świat zamaskowanego Superbohatera, obrońcy Gotham i postrachu złoczyńców.

Budowanie robotów z klocków LEGO KLOCKOLAND

Cennik przyjęć urodzinowych

Minimalna ilość dzieci: 8 osób / Maksymalna ilość dzieci 35 osób

Poniedziałek - Czwartek

40zł od osoby

Piątek - Niedziela i Święta

50zł od osoby

Poczęstunek – opłata dodatkowa

TORT – we własnym zakresie do każdego poczęstunku

Pakiet standard (7zł/os)

* soczek ze słomką dla każdego dziecka

* 0,25 litra soku owocowego 100% na osobę oraz woda niegazowana

* chipsy Lays, ciastka (Hity, Familijne), paluszki Lajkonik

* szampan Picollo dla dzieci

Pakiet smacznie i zdrowo (13zł/os)

* soczek ze słomką dla każdego dziecka

* woda i soki owocowe 100% bez limitu

* owoce sezonowe, suszone owoce

* orzechy, ciasteczka owsiane, krakersy

* chrupki kukurydziane, wafle ryżowe

Pakiet lux (15zł/os)

* soczek ze słomką dla każdego dziecka

* woda oraz sok owocowy 100% bez limitu

* chipsy Lays, ciastka (Pieguski, Hity, Familijne, Delicje), paluszki Lajkonik, cukierki

* pizza

* szampan Picollo dla dzieci

Urodziny w Klockoland Kraków

Bufet kawowy dla rodziców

Kawa Czarna

Mała 4zł

Duża 6zł

Kawa Biała

Mała 4zł

Duża 6zł

Latte Macchiato

Mała 5zł

Duża 7zł

Cappucino

Mała 5zł

Duża 7zł

Espresso

Mała 4zł

Herbata

Mała 4zł

Duża 6zł